O nas


wczesne truskawki producentTruskawkami zajmujemy się profesjonalnie od niemal 40 lat i, siłą rzeczy, w ciągu tego czasu nabyliśmy ogromnego doświadczenia w uprawie tej rośliny. Dotyczy to zarówno produkcji polowej jak i pod osłonami, szczególnie w szklarniach o powierzchni wielu hektarów, gdzie uprawiamy owoce truskawek, maliny i sadzonki truskawek.

Głównymi obszarami naszej aktywności są towarowa produkcja owoców truskawek (od maja do końca października) oraz produkcja i obrót kwalifikowanym materiałem szkółkarskim (doniczkowane sadzonki truskawek, jak również sadzonki truskawek frigo).

Producent truskawek TOP-PLANT™

owoce truskawek
Obecnie na bieg spraw w naszym gospodarstwie coraz większy wpływ ma trzecie pokolenie ogrodników – ludzi wykształconych, z wyobraźnią i z pasją. To dzięki nim, naszym ukochanym dorosłym dzieciom, możemy być spokojni o przyszłość firmy.

Dzięki naszemu wkładowi pracy i nowoczesnej myśli technologicznej, udało się nam pozyskać Klientów również z zagranicy. Obecnie współpracujemy z Klientami z Polski, Niemiec, Rosji, Danii, Szwecji, a nawet z krajów Bliskiego Wschodu.

producent truskawek